pondělí 19. června 2023

Kraven The Hunter

Tvl, Crowe zase s funny akcentem, už z toho začíná být pomalu zvyk:-). Kolik podobných nevyžádaných "zastávek na cestě", které jsou jedna jako druhá, ještě Sony plánuje, než se konečně vytasí s týmovkou se Spideym, kvůli které všechny tyhle bokovky točí?

Zase nudný origin, zase hlavní záporák, který nikoho nezajímá, zase odbytý audiovizuál a na konci zase významné pomrknutí v potitulkovce jakože "příště už to fakt začne, těšte se", aby se to s El Muerto a Madame Web za rok zase opakovalo. Taylor-Johnson je fajn, ale nějak mě nenapadá jediný důvod, proč by tohle nemělo shořet stejně jako Morbius.


No, tohle je o něco lepší než family friendly verze traileru, ale pořád se pohybujeme na poli "vidět (někdy na streamu) a zapomenout" jako u všech ostatních bokovek z SSU. Jak je možné, že bez pomocné ruky Marvelu ty filmy působí tak diletantsky a Sony je s tím podle všeho v pohodě? 

Před těmi pěti lety ten marvelácký přístup "týmovka až po jednotlivých originech" ve srovnání se strategií a výsledky DC u Sony vypadal jako chytrý tah, ale teď - při pohledu na dosavadní marné pokusy Sony se kvalitativně a finančně vyrovnat filmům se Spideym - už to působí fakt jako ztráta času. S takovou, než dojde na bájnou Sinister Six nebo jinou týmovku, si Holland odtočí další trilogii a s rolí sekne:-).