středa 29. května 2024

Wolfs

Tvl, je to o fixerech, jmenuje se to Wolves Wolfs (to má být cool nebo je to jen kvůli tomu, aby si mohli titul filmu trademarkovat:-)?) a nehraje tam ten nejvíc nejlepší badass vlčák vůbec, tzn. Keitel a když už tam nehraje, tak na tohle konto ani nepadne nějaká hláška? Totálně promarněná příležitost:-).

Jinak trailer tedy jede dost na volnoběh a vypadá to spíše jako nějaká direct-to-stream komorní žánrovka, než trhák pro kina se dvěma hereckými hvězdami v hlavní roli a s režisérem miliardového hitu za kamerou. Proč všechny okolo přeplatil Apple je vzhledem k celkovému pojetí asi jasné, kvůli čemu do toho šla Columbia a co si od toho v kinech slibuje těžko podle traileru soudit. Tedy kromě toho, že tohle dostal Watts za odměnu a Sony má v plánu si ho nadále podržet ve své stáji pro novou trilogii s pavoukem.


To by byla sakra velká náhoda, kdyby se tak i jmenovali. O jejich postavách se všude píše jako o dvojici lone wolf fixerů, což mi připadá pravděpodobnější reference na název filmu a ta přesmyčka je fakt jen vtip, ale dejme tomu. Hlavně aby to byl dobrý film a Watts dokázal, že umí točit i něco jiného než jen pavouka.

Jinak Keitel osobně by byla velká frajeřinka, ale úplně by stačil i nějaký easter egg v rámci dialogu. Něco ve stylu Kubricka v traileru na Fly Me to the Moon -  většina publika bez zájmu přejde, ale modří vědí a ocení:-).