pondělí 1. listopadu 2021

House Of Gucci

Sice se divím, jak po finančním průseru All the Money in the World (a to navíc před pandemií) dal někdo Ridleymu budget, aby natočil v podstatě totéž (historická konverzačka hodně přes 2h s pár akčními/dramatickými vsuvkami), ale jsem za to sakra rád, protože to vypadá na hodně velkou stylovku.

Trailer imho hodně klame tělem a film až tak "divoký" zdaleka nebude, ale když to do kina přiláká diváky navíc, tak je to jen dobře (jelikož náběh na podobný krach jako TLD tady, bohužel, rozhodně je).


Vzhledem k tomu, že ty filmy neprodukuje čistě v rámci Scott Free (na rozdíl od zmíněného Lucase), ale ve spolupráci s dalšími produkčními firmami - a pochybuji, že by se na nich nepodíleli i finančně - tak očividně potřebuje, resp. chce (aby snížil své náklady a finanční riziko se rozdělilo mezi více stran).

Divil jsem se tomu, že i přes finanční průsery jeho posledních tří filmů nemá problém tyhle partnery ke společnému dealu opakovaně ukecat (s ohledem na zvolenou látku a její nízký potenciál v BO už na papíře), ale jsem za to moc rád.