středa 8. června 2022

Black Adam

Shazam verze dva nula. A ne, není to pochvala:-). Tvl, za měsíc si na to nikdo nevzpomene. Člověk se podívá na Jokera, (novou) Suicide Squad, Peacemakera, Batmana a řekne si, že když se chce, tak to přece jen jde...a pak se podívá na tohle a vrátí se zase zpátky na zem:-).


To samé co Shazam, mínus infantilní humor, plus supervážný Johnson rovná se to samé co Shazam. Tzn. horký kandidát na další ultra generickou superhrdinskou záležitost, na kterou si za měsíc od premiéry "nikdo" nevzpomene a jejíž největší přínos bude v množství následně vygenerovaných memes.


Origin, který tady byl už stokrát, Johnson bude hrát zase Johnsona, provařený pg-13 koktejl humoru a "drsné" akce, finále utopeno v digibordelu, potitulkovka (ideálně prolinkováno s dvojkou Shazama), konec:-).

Buď trailery nedělají dobře svou práci a film se jen tváří, že za ním stál "náhodný generátor komiksových filmů", nebo jde o druhou možnost a film je fakt tak strašně generický, jak z trailerů působí. Doufám v první, čekám druhé.