čtvrtek 28. prosince 2023

Rebel Moon: Part Two - The Scargiver

Od vesmírné "štěrbiny" k černé díře z Interstellaru rovná se pokroku bylo dosaženo:-). Kdyby celá dvojka byla jedna velká digibitva, odehrávající se současně na povrchu i na orbitě, ve které by se všechny postavy mlátily hlava nehlava, pronášely při tom
cool idiotské hlášky a každých pár minut něco efektně nesmyslně vybuchlo, jistá naděje na potenciální guilty pleasure zážitek by tady existovala, ale Snyderův modus operandi se během let nemění, takže předpokládám, že dvě hodiny stráví výcvikem vesničanů a sbližováním s nimi (už teď se těším na klasickou berličku "byla to jen práce, teď už je to osobní":-)) a finální šarvátka se odehraje v poslední čtvrthodině. Jediné pozitivum tady asi je, že člověk po jedničce dopředu přesně ví, do čeho u dvojky jde, no.


Tvl, to se fakt nedá:-). Vedle Snyderova sci-fi komba působí i taková Epizoda IX jako mistrovské dílo. Kdyby to alespoň fakt bylo o tom, že nakonec povstane celý ten měsíc, ale tohle nevypadá ani jako Rebel Village, spíše jako Rebel Cottage:-).

Galaktické impérium útočí masivním výsadkem na nějakou polorozpadlou chalupu v jakési zapadlé vesnici, protože ani ne deset nýmandů, totiž povstalců, namísto aby nějaký pikolík během pauzy na kafe zmáčkl červené tlačítko a vymazal celé okolí z mapy rovnou z orbity. Doufám, že to Snyder "vysvětlí" nějakou hláškou o tom, že chlapci potřebují tréning, nebo něčím podobně idiotským. A samozřejmě ve zpomalovačce. Zbytek traileru raději bez komentáře. Duševní zdraví mám jen jedno.