čtvrtek 1. prosince 2022

Guardians Of The Galaxy: Volume 3

Gunn si mě získal až se switchem k DC, do té doby u něj pro mě platilo dobrý ale to je tak všechno, tak snad to s trojkou u Marvelu poprvé (a asi naposledy:-)) konečně prolomím. Materiál prozatím vypadá nadějně, vánočně-speciálový kraťas pořízený na place se vyvedl náramně, tak doufám, že podobné mojo se přeneslo i do filmu.


Oba filmy jsem viděl v době premiéry a od té doby už ne a jo, v té době mně nijak zvlášť neoslovily. Na rozdíl od SS a Peacemakera. Kdybych je viděl teď, tak je klidně možné, že na tom budu o dost jinak, protože jejich štěky jinde (Avengers, Holiday Special) se mi líbily, Gunnovi jsem časem na chuť přišel (i když točí prakticky stále totéž) a při zpětném pohledu na MCU produkci ve světle aktuální fáze je míra možného tehdejšího nedocenění obecně docela vysoká:-), ale vracet se k tomu už fakt nebudu. Můj backlog jak filmů, tak seriálů je už tak obsáhlý, abych ho ještě násobil repete čehokoliv z MCU:-).


Poctivě odvedená práce. Všechny Gunnovské propriety na svém místě a k tomu snad silná karta v ruce v podobě velkolepé rozlučky téhle party. Jsem zvědavý, zda Gunn bude mít koule na nějaké rázné řezy a v závěru filmu bude potřeba použít spousty kapesníků, nebo to skončí jako obvykle:-). Každopádně ať už to nakonec kvalitativně dopadne jakkoliv, tak je fajn, že Gunn dostal šanci dotáhnout to v MCU na trilogii a odvyprávět tak celý zamýšlený příběh od začátku až do konce.